Alfa Romeo’dan Büyük Bahar Kampanyası!

Alfa Romeo Yetkili servislerinde 200 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediye!

Alfa Romeo Yetkili servislerinde yapacağınız 1.000TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinizde 100 TL, 1.500TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 150 TL, 2.000TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 200TL Opet yakıt puan hediye edilecektir.
Alfa Romeo Yetkili servislerinde KDV Dahil 1.000 TL, 1.500 TL, 2.000 TL değerinde mekanik işlemleri için servis harcaması yapan bireysel müşterilerimize Opet istasyonlarında tek seferde 150 TL ve üzeri benzin ve motorin alımlarında geçerli sırası ile 100TL, 150TL, 200TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında tek seferde harcanabilir. Kampanyaya katılan opet bayi listesine https://www.opet.com.tr/hizli-istasyon-arama adresinden ulaşabilirsiniz. Yakıt puanı yüklemesi Alfa Romeo servislerinde belirtilen koşullarda işlem yapan ve adına fatura kesilen müşterinin Alfa Romeo Yetkili Servislerinde ilgili iş kabul kartı faturası kesilirken kayıt edilen cep telefonuna, fatura kesim tarihi itibariyle en geç 3 iş günü sonra yüklenecektir. Puanlar kampanyaya dahil Opet istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir. Yakıt puanların son kullanma tarihi 30.09.2021’dir. Her müşterimiz yakıt puan kampanyasından bir kez faydalanabilir. Opet ve TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis işlemleri için belirtilen tutarlara KDV Dahildir.

Tüm Alfa Romeo müşterilerimizin araçlarına ücretsiz ve koşulsuz profesyonel dezenfeksiyon işlemi!

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için Alfa Romeo Yetkili servislerinden “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır.
Kampanyalar 9 Nisan – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı andevu.jeep.com.tr adresinden alabilirsiniz. Kampanyalar farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. Alfa Romeo kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Alfa Romeo Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 19 10 ile irtibata geçebilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM
DİĞER ALFA ROMEO KAMPANYALARI